Translate

sobota, 29 czerwca 2013

WAKACJE

W KOŃCU SĄ WAKACJE!
Bardzo się z tego powodu cieszymy prawda ? 
Pierwszy wakacyjny poranek :3. O której wstaliście ? Ja o dziwo o 8 się obudziłam ;o. 
Plany ? Oczywiście bawić się i jeszcze raz bawić! Ale oczywiście z nie naruszaniem prawa :D. Popadajcie w miłość, zaprzyjaźniajcie się z ludźmi, opalajcie się, jedźcie zagranicę, na plaże! Nie zapomnijcie o kremie do opalania oraz czapce ;). 

Teraz trochę muzyki :D - oto nuty ode mnie na te dni. :3























WYKORZYSTAJCIE DOBRZE TEN WOLNY CZAS !! :)

Brak komentarzy: