''Idąc prosto przed siebie nie można zajść daleko"
"Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu"
"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś"
(I to jest moja definicja przyjaźni. <3)
"Uważaj czego pragniesz. Możesz to otrzymać"
"Vivi la viva"
tłum. "Żyj życiem"
Lepiej to brzmi po włosku ;>
Niedługo część kolejna ale jak na razie koniec bo laptop zaczyna się ciąć ;o.
Niedługo część kolejna ale jak na razie koniec bo laptop zaczyna się ciąć ;o.

