No witam <3
Wracam po długim czasie i przepraszam. Oceny poprawione także jest super ^^ !
Chociaż smuci mnie trochę to, że nic nikt nie komentuje to nadal będę starała się pisać. Z tego co widziałam w moim gronie odbiorców mam także kilka wyświetleń w innych krajach. A dokładniej w Niemczech oraz Rosji. Cieszy mnie to bardzo :). Ostatnio robiłam o tych krajach projekt. No to jak to się mówi...
Reaktywacja ? :D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz