Jest to blog typowej nastolatki. Pełnej energii itd. Autorką jest dziewczyną o przezwisku Wampirek. Jeśli nie będę dodawała postów regularnie to powitamy tutaj wspólniczkę. Jeszcze nie wiem kogo ale wiem że będzie. :D
Translate
wtorek, 9 kwietnia 2013
...
Przepraszam ale przez jakiś czas <dokładniej chyba 2 tygodnie> nie będę pisać na tym blogu. Trzeba oceny poprawiać :x. Inaczej mówiąc blog zostaje zawieszony na trochę. No chyba że się znajdzie jakaś wspólniczka, ale raczej w to wątpie. ;C
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz