Translate

wtorek, 9 kwietnia 2013

...

Przepraszam ale przez jakiś czas <dokładniej chyba 2 tygodnie> nie będę pisać na tym blogu. Trzeba oceny poprawiać :x. Inaczej mówiąc blog zostaje zawieszony na trochę. No chyba że się znajdzie jakaś wspólniczka, ale raczej w to wątpie. ;C

Brak komentarzy: