Jest to blog typowej nastolatki. Pełnej energii itd. Autorką jest dziewczyną o przezwisku Wampirek. Jeśli nie będę dodawała postów regularnie to powitamy tutaj wspólniczkę. Jeszcze nie wiem kogo ale wiem że będzie. :D
Translate
czwartek, 9 maja 2013
Again
Zawieszam bloga (tak wiem.. znowu) do 11 czerwca mniej więcej. Muszę poprawić oceny, a zwłaszcza geografie i podciągnąć kilka innych na co najmniej 4 aby móc znowu tańczyć. Przepraszam i do za miesiąc xd ;3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz