Translate

niedziela, 19 maja 2013

Grazie mile !


Ciao ! :D 
Grazie mille a tutte persone che sono da me :3 
Presto partono per l'italia. *,*Non wedo l'ora. Valutazionedel miglioramento ma ancora andare a scuola nel mese di agosto. Cazzo di geografia -,-.
---------------------------------------------------------------------------------
Uczę się włoskiego więc to będę troszku wykorzystywać skoro przez miesiąc będę tak jakby mieszkać we Włoszech :3. Ale z leksza jestem podenerwowana najbliższą wywiadówką. Będę musiała iść w sierpniu na poprawkę -,-. I to nie tylko ja ale 17 osób z mojej klasy. No czy to jest wgl normalne i realne?!? 

Brak komentarzy: