Translate

środa, 22 maja 2013

Z życia Wampirka

Jestem prawdziwa  szczesciara. .. zwlaszcza dzisiaj -_-
gralam na wf w piłkę ręczna jako bramkarz i poswiecilam swoje kolano i dłoń dla drużyny, _, nie moge tymi częściami ciała wgl  ruszać a zwlaszcza reka.  na drugiej godzinie wf gralysmy  w siatkówkę i moj ostatni serw  świadczył o tym czy wygramy  czy przegramy  i oczywiscie musiałam to spierdolic.  jako ze w klasie mam fanatyczke sportu i zwycięstwa zaczęto mnie dzgac a ja skulona juz zachaczylam o drzwi i wallam sie w skron  o klamke i wszyscy w śmiech w szatni ze mnie -_- idioci.  nie cierpie  tej klasy a przy okazji bede miala jutro limo ,_,

Brak komentarzy: