Jestem prawdziwa szczesciara. .. zwlaszcza dzisiaj -_-
gralam na wf w piłkę ręczna jako bramkarz i poswiecilam swoje kolano i dłoń dla drużyny, _, nie moge tymi częściami ciała wgl ruszać a zwlaszcza reka. na drugiej godzinie wf gralysmy w siatkówkę i moj ostatni serw świadczył o tym czy wygramy czy przegramy i oczywiscie musiałam to spierdolic. jako ze w klasie mam fanatyczke sportu i zwycięstwa zaczęto mnie dzgac a ja skulona juz zachaczylam o drzwi i wallam sie w skron o klamke i wszyscy w śmiech w szatni ze mnie -_- idioci. nie cierpie tej klasy a przy okazji bede miala jutro limo ,_,
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz